We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

PANDEMİ OUT GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ İN

4 0 0
24.04.2022

Pandemi bizi maskeye mecbur tuttuğu günlerin başlangıcı itibariyle gözlüklerle aramız bozuldu. Hem maske hem gözlük kullanmak aynı anda mümkün olamadı çünkü maske kullanımı gözlükte buhara neden oluyordu. Bu sorun mecburi optik gözlük kullanımını vurmasa da güneş gözlüğü satışları ciddi şekilde geriledi. O günler yavaş yavaş geride kalmaya başladı ve güneş gözlükleri tekrar hayatımıza geri dönüş yaptı. Bu durumda bu sene güneş gözlüğü trendlerine bir bakalım.


2022 güneş gözlüğü modası

Güneş gözlükleri küçük bir aksesuar olabilir, ancak büyük bir etkiye sahiptir. Harika bir güneş gözlüğü yüzünüzü, tarzınızı ve hatta hayata bakışınızı değiştirebilir. Dahası, güneşin UV ışınlarına karşı bir bariyer olarak çalışarak göz sağlığınızı korur. Elbette, tüm bunlar kadar son trendleri takip etmek de önemli. 2022 yılının güneş gözlüğü trendlerine baktığımızda birçok ünlü firmanın canlandırıcı yeni ayrıntıları, eski klasikleri ve ilginç trendleri birleştiren şık modelleri piyasaya sürdüğünü görüyoruz.

Çoğu ünlü güneş gözlüğü markası, ürünlerini 4 mevsimde de kullanılabilecek şekilde tasarlayıp üretiyor. Çünkü güneş gözlükleri yalnızca yaz aylarında değil, kış dahil yılın tüm mevsimlerinde güneşin zararlı UV ışınlarından gözleri koruyor.

Yeni sezon güneş gözlüğü modellerinde bu yıl birçok........

© Yeni Birlik


Get it on Google Play