We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

KİM KORKAR HAİN KOVİD'DEN?

4 0 0
06.04.2021

En azından biz Türkler korkmadığımızı pandemiye defalarca pik yaptırarak, rekor üstüne rekor kırdırarak gösterdik. Biz korkmuyoruz, kim korkarsa korksun.

Kaçıncı dalga olursa olsun bir milim bile olumlu gelişme göstermemekte gösterdiğimiz ısrarı başka şeylerde göstersek çoktaaan uzaya uydu bile göndermiş, kolonimizi kurmuştuk.

#bizimçocuklar’ın ilk üç maçta 7 puanı cebe koyarak başladığımız Katar maceramızın ardından yaşananlar tam bir A La Turca’lık örneği olarak geçti kayıtlara. Geniş kadroya çağrılan futbolcularımızın tam tamına 15 (on beş) tanesinin Kovid 19 testi pozitif çıktı.

30. hafta maçlarından sonra aday kadro Riva’da bir araya geldi ve hepsinden sürüntü testleri alınarak laboratuvara gönderildi fakat sonuçlar daha belli olmadan beraberce kahvaltıya oturuldu ve ardından idmana çıkıldı tabii ki bu sırada kimsede ne yazık ki maske yoktu. O ana kadar iki olan Kovid’li oyuncu sayımız bu kahvaltı ve idmanla önce dokuza sonra da 15’e yükseldi. İşin en başında bu kardeşlerimizin yaptırdıkları testlerin sonuçları beklense ve bir araya gelmeleri bir süre için tehir edilebilmiş olsaydı bu kadar ağır hasar........

© Yeni Birlik


Get it on Google Play