We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

KAVGA VE KAOS

7 0 0
10.05.2022

Türk Sporu’nun ana unsurları arasında yaşanan, kavga, (gerilim, tartışma, anlaşamama, ne derseniz deyin) gereksiz bir enerji israfına yol açmakta ve hızla tarafları politize ederek kaotik bir hal almaktadır.

Bu durumun hem Türk Sporu’na hem de bu tartışmaların taraflarına fayda getirmeyeceği daha önce yaşanan tecrübeler ışığında defalarca deneyimlendiği halde sürdürülmesi en basitinden ferâsetsizliktir.

Fenerbahçe ile Trabzon arasındaki tartışma kimsenin işine yaramaz. Ancak ülkede karışıklık çıkmasından medet uman illegal yapıların hoşuna gider ki onlar ellerinden gelse herkesi herkesle kavga ettirip seyrine durmayı isterler en çok. Sadece bu değil onlar Galatasaray’la Beşiktaş da kavga etsin isterler, Fenerbahçe ile Anadolu Efes de, ülkede huzur bozucu ne kadar tartışma varsa kaşıyıp o yarayı kanatana kadar da içleri rahat etmez.

Burak Elmas Başkan bu gerçeğin farkına varıp Fenerbahçe ile Galatasaray’ın rekabetinin ülkeye fayda sağlayacağını ama iş kavgaya dönünce bunun başka amaçları olanların işine geldiğini anladı ve buna uygun bir........

© Yeni Birlik


Get it on Google Play