We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

GAZOZUNA MAÇ

9 0 0
29.03.2022

Bugün bitmeden, akşamın geç saatlerinde son Avrupa Şampiyonu ünvanlı İtalya ile Konya’da gazozuna bir maç oynayacağız. Burak Yılmaz, Portekiz maçında durum 2-1 iken o penaltıyı atabilse veya o penaltının gerçek müsebbibi Enes Ünal’a bıraksa şu anda çok farklı şeylerden bahsediyor olacaktık ama neylersin ki “kaderden kaçılmaz, bazı şemsiyeler açılmaz!”

Biz zaten “olursa olur suyu, olmazsa pilav suyu” modundaolduğumuz için tartışmalar fazla uzamadı. Bir-iki kalemşör;Kuntz/ Altıntop minvalinde yazılar yazdı, kimileri kaleci tercihinden dem vurdu, kimileri de milli maçların gereksizliğinden bahisle konuyu geyik parkı kıvamında değerlendirdi ve 2024 Almanya hedefimiz için milli futbolcularımızdan ümit kırıntıları ile bugüne ulaştık.

Koskoca İtalya’da ise adeta Etna ve Vezüv aynı anda faaliyete geçmişçesine bir hararet, bir hararet sormayın gitsin. Azurri’ler geçen Dünya Kupası’ndan sonra bunu da pas geçince kızılca kıyamet koptu Çizme’de. Hem de hiç ummadıkları ve çantada keklik gördükleri gariban Makedonlardan maç tam uzatmaya gitti derken yedikleri üst klas golden sonra........

© Yeni Birlik


Get it on Google Play