We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

SANCILI BAŞLANGIÇ MI?

4 0 0
15.08.2019

Oldukça ilginç mücadelelere sahne olan Sportoto Süper Ligi Lefter Küçükandonyadis sezonu Galarasaray’ın şampiyonluk ipini göğüslemesiye sona erdi.

Galatasaray şampiyon, uzun süre zirve savaşı veren Başakşehir, son düzlükte pek de akla uygun gelmeyen bir görünüşle şampiyonun ardından ikinci, Beşiktaş üçüncü, Trabzonspor dördüncü ve Malatyaspor beşinci sırada olmak üzere ligi sonlandırdılar ve yaşananlarıyla, olayları ile sona eren bir ligi geride bıraktık.

Şampiyon Galatasaray, Şampiyonlar Ligi gruplarına doğrudan, Başakşehir ise Şampiyonlar Ligi üçüncü elme turundan, diğer üç takımımızdan Beşiktaş; UEFA Kupası gruplarına doğrudan, Tranbzonspor ve Malatyaspor ise eleme gruplarında mücadelelerine başladılar. Başakşehir eleme turunda elendi. Trabzonspor ve Malatyaspor şimdilik gruplara doğru yoluna devam ediyor.

Takımlarımız, Avrupa kupalarındaki takımlarımız, hala transfer eksikleriyle uğraşıyorlar. Demoklesin Kılıcı gibi, tepelerinde asılı duran UEFA FinansalFairplay kabusu kıskacında pek de rahat değiller. Başta Galatasaray olmak üzere, birçok takımımız henüz transferlerini tamamlayabilmiş değil. Galatasaray Falcao transferini daha kesinleştirememiş. Beşiktaş transferleriyle uğraşıyor. Trabzon Avrupa Kupası elemelerine başladı ama hala transferleri düşünüyor. Fenerbahçe, şu ana kadar on transfer yaptı ama defans ve orta saha eksiklerini henüz........

© Yeni Birlik