We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

NEV'I ŞAHSINA MÜNHASIR

5 0 0
22.08.2019

Büyük umutlarla başlamasını beklediğimiz ve bu hafta birinci hafta kaşılaşmaları oynanan Süper Lig Cemil Usta Sezonu akıllara hiç gelmeyecek sonuçlarıyla “nev’I şahsına münhasır” bir sezon olacağını daha birinci haftadan gösterdi.

Ne oldu? Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi doğrudan gruplara kalarak temsil edecek olan ve karınca kararınca transferlerdeki eksiklerini de tamamlamaya çalışan Galatasaray, o çok ididalı ve fiyakalı görüntüsüne yakışmayan bir sonuçla, yıllar sonra, Süper Lig’e yeniden yükselene Denizlispor’a deplasmanda 2-0 gibi şaşırtıcı bir skorla mağlup oldu. Sadece mağlup olsa, hiç de hazır olmayan bir görüntüsüyle taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.

“Daha ligin ilk haftası, bu maçların telafisi var” deyip geçmek de pek sağlıklı bir yaklaşım değil. Mağlubiyet olabilir de, genel kanı; Galatasaray’ın hala eksiklerinin olduğu ve lige hiç de hazır olmadığı şeklinde. Umarım; Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcimiz Galatasaray, bu eksiklerini hızla giderir, transfer eksiklerini tamamlar ve “devler arenası’nda rekabet edebilir duruma gelir.

Bir başka şaşırtıcı sonuç ise; iki şampiyonluk yaşatan teknik çalıştırıcısı Şenol Güneş’i Ulusal Takım Teknik Direktörlüğü’ne yolcu ettikten sonra, geçtiğimiz yılların başarılı Teknik Direktörü Abdullah Avcı’yı,........

© Yeni Birlik