We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

HATALAR, ALIŞKANLIKLAR!

1 0 0
19.09.2019

Avrupa Şampiyonası grubumuzdaki son iki maçımızı, iki galibiyet ve altı puanla kapadığımız başarılı bir haftadan sonra yine “Nev’i şahsına münhasır” Sportoto Süper Ligimiz, Cemil Usta Futbol sezonuna döndük,

Dördüncü hafta karşılaşmaları hafta sonu tamamlandı. Haftanın sonuçlarının analizine geçmeden önce, dördüncü haftadaki fikstüre şöyle bir bakalım.. Dört karşılaşmada dört galibiyet ve aldığı oniki galibiyetle birinci sırada ligin şu andaki tek namağlup takımı, birinci sırada Erol Bulut yönetimindeki Alanyaspor var. Pazartesi akşamı Fenerbahçe’yi kendi sahasında 3-1 yenen Alanyaspor büyük sükse yaptı. Erol Bulut, geçtiğimiz yıl Malatyaspor’da gösterdiği başarıyı bu yıl başına geçtiği Alanyaspor’da da sürdürecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz yıl Malatyaspor’un başındayken Fenerbahçe’ye ilk mağlubiyeti tattıran Erol Bulut hoca, bu kez Alanyaspor çalıştırıcısı olarak Fenerbahçe’ye ilk mağlubiyeti tattıran oldu.

Dördüncü haftaya başlanırken, Alanya-Fenerbahçe karşılaşması bir anlamda liderlik maçı olarak gösteriliyordu. Alanyaspor üç maçta üç galibiyet, aldığı dokuz puanla ligin zirvesindeydi. İkinci sıradaki Fenerbahçe ise, üç karşılaşmada iki galibiyet ve bir beraberlik yedi puanla ikinci sıradaydı ve deplasmanda Alanyaspor’un karşısına çıktı.

Fenerbahçe oyuna iyi de başladı ve 39.........

© Yeni Birlik