We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

FUTBOLUMUZUN YENİ DÖNEMİ!

3 0 0
04.07.2019

Zorunlu ayrılık nedenim ise uzun yıllar sonra Avrupa yakası Bakırköy’den Anadaolu yakası Bostancı’ya ev taşıma kararım ve bu ara verdiğim süre içinde taşınma telaşımdandı. Ne zor işmiş ev taşımak. Neredeyse unutmuştum. Neyse ki, taşındım, yerleştim ve bitti. Tekrar köşeme, yazılarıma döndüm..

Bugünkü yazım; her zaman olduğu gibi “spor” konulu. Geçtiğimiz haftalarda yazdıklarımın biraz özeti ve bugünkü durumla bağlantılarının kısa yansımaları şeklinde. Yeni futbol sezonumuz daha başlamadı ama hazırlıkları başladı çoktan.

Futbol dünyamızda eski sezon geride kaldı ve 2019-2020 sezonu ile ilgili çalışmalar çoktan başladı bile. Futbolumuz yönetim katında yeni yapılan seçimle, biraz, eskinin devamı gibi görünen yeni TFF yönetimi göreve başladı. Nihat Özdemir TFF Başkanı, Şevket Yardımcı Başkan Vekili ve yenilerle birlikte eskiler karmasından oluşan bir yönetim. Kurullarda ise; bazı değişimlere rağmen devam gibi görünen bir oluşum. Ve uzun süreden beri çözümsüzlüğe terk edilen, ivedi çözüm bekleyen sorunlar.

Uzun süreli başarısızlığa abone olan Ulusal takımımızın durumu. Neyse ki bu sorun en iyi olan bir şekilde çözülmüş gibi. Ülkemizin en başarılı teknik çalıştırıcılarından Şenol Güneş ile nihayet doğru bir yola sokuldu.

Bir başka konu ise; Kulupler........

© Yeni Birlik