We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

BAŞARIYI İSTEYEBİLMEK ÖNEMLİ

1 0 0
18.10.2019

Mircea Lucescu’dan görevi devraldığından beri ona olan güvenimden ve onu dile getirmekten hiç vazgeçmemişim. Bir an Dünya Kupası’nda, tarihimize altın harflerle yazılan Dünya üçüncülüğü sırasında yazdıklarımı anımsadım. O süreçte yapılan anlamsız eleştirilere rağmen her zaman ona inandım ve onunla ilgili bu inanç ve güvenimi dile getiren birçok yazı yazmıştım. Şenol Güneş, ülkemizin yetiştirdiği en üst düzey spor adamlarından biridir. Hala ona olan güvenim devam ediyor.

Geçen haftaki karşılaşmalardan sonra yazımı şöyle sonlandırmıştım;

“Bu hafta, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası H Grubu’nda Cuma ve Pazartesi geceleri iki karşılaşmamız var. Grupta averajla lider durumundayız. Deplasmanda 2-0 yendiğimiz dördüncü sıradaki Arnavutluk’la, kendi sahamızda aynı puanla zirveyi paylaştığımız ve evimizde 2-0 yendiğimiz Fransa ile deplasmanda karşılaşacağız. Maçlar oynanmadan kazanılmıyor ama bu iki karşılaşma gruptaki geleceğimiz açısından çok önemli. Şu ana kadar oldukça iyi giden genç bir Ulusal Takımımız ve bu işi başarabilecek iyi bir teknik direktörümüz var.

Umarım ligimizde yaşananlar, iyi bir yola girmiş olan Ulusal takımımızı etkilemez ve bu iki maçımızdan alnımızın akıyla çıkarız.

Ulusal Takımımıza,........

© Yeni Birlik