We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

İnnalillahii… Başımız sağolsun! Bir yıldız daha…

25 3 1
24.06.2022

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, ashabına, canımız ana ve babamıza, hocalarımıza Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mü’min kardeşlerimize, din ve vatan muhafızı şehid ve gazilerimize salat ve selâm olsun!

Asırlık Milli Mücadelemizin Manevi Önderlerimizden İsmail Ağa Medreselerinin Banisi, Gönüllerimizin Sultanı, İman, Amel, İhlas, İnfak, Cihad, Edeb ve Ahlak timsali Mahmud Efendi (k.s) Hazretlerini çok sevdiği Sevgiler Sevgilisi, Eşsiz Önderimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize uğurluyoruz!

“Alimin ölümü alemin ölümü gibidir!”

“Alimin uykusu Cahilin ibadetinden üstündür!”

“Alimin kaleminin mürekkebi Şehidin kanından üstündür!” Müjdelerini hayatında bizzat yaşamış bir Allah dostu Mürşid-i Kamil’i, Darü’l Fena’dan Dar’ul Beka’ya uğurluyoruz!

Allah’ımız, mekanını sevenleriyle Cennet eylesin.

Gece karanlıklarında yol gösteren yıldızlar gibi sohbetleriyle, küfür ve şirk cehaleti karanlıklarında yol bulamayan milyonlara sohbetleriyle yıldız olduğuna şahidiz! Soyadıyla müsemma Mustafa Yıldız Hocamız gibi yüzbinlerce İman ve İhlas’la donanımlı talebesiyle tam bir İlim ve İrfan ordusu kurduğuna şahidiz. Tedrisatından ve rahlesinden geçen nice muvahhid müslümanın mukaddesat aşkıyla Bayram Ali........

© Yeni Akit


Get it on Google Play