We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Şeytan’ın İK’sı!

352 8 7
06.08.2022

Yok İsrail’miş, yok ABD imiş, Kraliçe’nin adamları imiş. Bunları gözünüze çok yaklaştırırsanız arkasında Şeytanı kaybedersiniz.

İns’in de Cin’in de şeytanları vardır ve onlar “tek bir aile”dir.

Derin aile” böyle bir ailedir.

Şeytan’ın çocukları arasında da “kibir”, “haset”, “kıskançlık” her şey vardır. Şeytan’ın İK’sı içinde “Şeyh” de vardır “Fahişe” de! “Papaz” da var “Haham” da, “sarıklı”sı da var “Laik”i de. Sağcısı da, solcusu da, liberali de.. Yani olmayan cins yok!

Şeytan bizi Allah’la da aldatmasın, Atatürk’le de, Siyaset’le de aldatmasın, Tarikat’le de. Sakın ola aklınızı kiraya vermeyin, din ve devlet büyüklerinizi İlah ve Rab edinmeyin. Şeytan, müşrik dostları eli ile Allah’a isnad edilen putlar diktirmedi mi ve Resul’e uluhuyed isnat ettirmedi mi!.

Biz ne Kalkancı tarikatından ders aldık, ne Adnan Oktar’dan. En siyasi ve anti Siyonist çevrelere Anti Mason propagandalarla geldiler, Darwin’e karşıydılar, Mehdi’yi müjdeliyorlardı ne olduklarını gördünüz. Meğer onlar da masonlarla çalışıyorlarmış.

FETÖ oltasını da ne kolay yuttuk. Hâlâ her hafta bir FETÖ operasyonu haberi var, ama biz bu zokayı nasıl yuttuk, bunun hesabını yapan var mı? Oradan kopanların kimi agnostik oldu, kimi Deist, kimi Tengri’ci olacak bu gidişle. Kimi kendine yeni bir “zamane şeyhi” bulacak. Kimi Mehdi arayışında.

Şeytan bugünlerde fazla mesai yapıyor. Sünni-Sufi, Selefi-Vehhabi, Şii-Alevi, Arap, Türk ve Farisiler arasında bir çatışma çıkartmak için gece gündüz çalışıyor sanki.

Sahi bizim istihbarat örgütleri bu olaylardan habersiz mi? Ya da Bu mafya babalarından habersizler mi? Bu kadar darbe oldu, hiçbiri önlemedi.

Terörün arkasında kimler var, bunu da tam olarak anlayamadık. Hani anlasak ne olacak, 15 Temmuz’da F16’lara havadan yakıt ikmali sağlayan uçağa uçuş emrini kim verdi. O uçağın pilotu kimdi?

ABD, İsrail, NATO, AB ülkeleri terörün ve darbecilerin arkasında, bunu bilmeyen var mı? Peki, bunları bu bataklığı sulamaya devam ederken, biz sivrisineklerle uğraşıp duruyoruz.

Neden gerçeği görmüyoruz.

TSK ayrı bir âlem, MİT de öyle. Jandarma ve İçişleri ayrı bir alem.. Dışarıda bir takım oluşumlar........

© Yeni Akit


Get it on Google Play