We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

AKP'nin 28 Şubat şenlikleri

191 56 21
01.03.2021

Çocuk kandırır gibi TARİHİ kandırıyorlar!

28 Şubat Erbakan'a değil milli görüşe yapıldı, 28 Şubat sonrası 'milli gömleği çıkardık' deyip Erbakan'ı uzlete, inzivaya, karanlıklara yalnızlığa, terkedip, gömüp onlarca yıl Erbakan'ın yüzüne niye bakmadınız?

28 Şubat'ın arkasında Batılılar, Haçlılar, İsrail, Amerika yattığına göre 28 Şubat'tan sonra Amerikan tezlerinde başrol oynamak için can atıp (BOP)'a neden başkanlık yaptınız?

Irak'a Amerika savaş açıp savunmasız, ordusuz milyonlarca müslümanı öldürürken neden seyrettiniz? Başta o zamanlar ki ana medyadınız Kanal 7'de, kendi kanal ve gazetelerinizde, milyonların öldürüldüğü bu vahşi savaştan görüntü haber neden vermediniz, siyasette mecliste meydanlarda toplanıp dillendirip neden karşı koymadınız?

Hatta o ünlü 1 Mart tezkeresi günlerinde...

Bush'la oturup savaşa girmenin satış maliyeti olarak 'at pazarlığı' yaptınız, (yani bize para verin gelin sınırlarımızdan geçip milyonlarca müslümanı gönül rahatlığıyla öldürün..)

Habertürk ekranları aylarca Irak'a giren Amerika askerlerini övüp, ekranlarda Elton John'un romantik şarkılarıyla Amerikan bayrağını dalgalandırmadı mı?

Fetö'nün kanallarında yüzlerce İslamcı ve liberal (o zamanlar kanka ve tek bir aileydiler) Amerika'ya özgürlük-barış Orta-Doğu'ya demokrasi geliyor mavalları okumadı mı?

Vatansever ve milliyetçi olmakla dalga geçmediniz mi?

Her milliyetçiyi kriminalize edip tımarhanelik deliler kabul etmediniz mi?

Orduya sahip çıkan herkesi faşist komplocu Ergenekoncu ilan etmediniz mi?

Ermenilerle anlaşmadınız mı, Bursa Stadyumu'nda Azeri bayraklarını indirmediniz mi?

Ulusalcıları Kürt ve Ermeniler'e soykırım uygulayan, suçlayan, mahkum eden konuşmaları ekranlarda ve panellerde binlerce toplantı yapmadınız mı?

Ve Suriye........

© Veryansın TV


Get it on Google Play