Plenković i ministri u Kanadi na nogometnoj, ali i nuklearnoj utakmici |
Premijer Andrej Plenković s kojim su bili i ministri gospodarstva Ante Šušnjar te turizma i sporta Tonči Glavina, nije tek išao gledati utakmicu između Hrvatske i Paname. U Torontu je u nazočnosti kanadskog premijera Marca Carneya potpisan Memorandum o razumijevanju za jačanje suradnje u području civilne uporabe nuklearne energije. Ovo bi mogao biti ključan dokument, odnosno važan korak u........