Odveslaju mandat, a probleme ostave - hoće li ipak zaživjeti novi zdravstveni pravilnik |
Ministrica Irena Hrstić ponovno je najavila pravilnik o prihvatljivom vremenu čekanja na dijagnostičke postupke. Taj je pravilnik već jednom najavio njezin prethodnik Vili Beroš prije više od tri godine, ali kao što zna svaki bolesnik u državi, akt do danas nije donesen. Hoće li svojom osvježenom najavom i ova ministrica kupiti predah i na optužbe o predugim listama čekanja........