(REKLI SO) Martin Nahtigal: Ali bodo novi vladi pustili?
"Sestava nove vlade je vedno zanimiva kombinatorika. Tokratna sestava je na prvi pogled sestavljena iz prekaljenih politikov in operativcev, ki sistem poznajo. In to je dobro. Prednost operativcev je, da ne izgubljajo dveh let za ugotavljanje, kje je stikalo za luč. Slabost pa je, da jih bodo ravno zato napadali že od prvega dne. Ker če nekdo zna delati, je nevaren. Če zna samo........
