We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

CUMHUR İTTİFAKININ YAPTIĞI YANAN TARLAYI SÖNDÜRMEKTİR...

15 1 0
21.07.2021

Türk'ün düşmanı çoktur. Lakin Türklüğü savunanın düşmanı daha çoktur. Türk dünyasına "Dilde, fikirde, işte birlik" fikrini aşılayan büyük fikir adamı İsmail Gaspıralı sözü her daim rehberimizdir.

Büyük başak tarlaları, alev alev yanarken, su taşıyıp söndürme yerine, tarla sınırı tartışması yapmak o tarlaların tamamının yanması demektir. Cumhur İttifakı'nın yaptığı yanan tarlayı söndürmektir. Bu ittifakı kabullenemeyenler tarlanın tamamının yanmasını isteyen akıl fukaralarıdır.

Gerçek düşmanlarıyla kavgaya KORKANLAR, “kadim dostlarını” düşman yaparlar ve ne yazık ki onlarla kavga eder duruma gelirler. Cumhur İttifakı'nın devamı devletimiz ve milletimiz için hayırlıdır. Allah bu beraberliği bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Buna sadece Türkiye’nin değil, tüm Türk Dünyası’nın ve İslam âleminin ihtiyacı var.

CUMHUR İTTİFAKI... Sadece bir seçim ittifakı olmayıp, Türkiye’ye yönelik iç ve dış kaynaklı hasmane girişimler karşısında, millî ve ahlâkî bir duruş ve bu çerçevede sürdürülecek tarihi bir birlikteliktir.

Cumhur İttifakı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi........

© Ülkücü Medya


Get it on Google Play