We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yaşasın Türk Dünyası, Yaşasın Turan...

7 4 0
18.10.2019

Türkiye'nin sınırında PKK tarafından oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek, mazlumlara kol kanat germek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) başlatılan Barış Pınarı Harekâtı 10. gününe girdi.

Başta ABD olmak üzere, birçok Batı ülkesi, Türkiye’nin terörle mücadelesinden rahatsız. Düşünün ki, ABD’nin silahla beslediği terör örgütüyle yapılan mücadeleye, ABD ile her türlü soğuk savaşı yaşayan Çin bile Dışişleri Bakanı düzeyinde Türkiye’ye "Suriye'deki askeri faaliyetlerinizi durdurup, doğru yola geri dönün." çağrısında bulundu.

ABD yıllardır terörle mücadele bahanesiyle Afganistan’a, Irak’a, Suriye’ye okyanus ötesinden on binlerce ABD askeri gönderirken bugün Türkiye’nin terörle mücadelesinden vazgeçmesi için tehdit ediyor. Zaten terörle mücadele bahanesiyle geldiği nokta, terör örgütlerine tonlarca silah vermek, terör örgütlerine kol kanat germek olmuştur.

Bize “doğru yol” çağrısı yapan Çin ise, terör bahanesiyle tarih boyunca soydaşımız olan Doğu Türkistan halkına zulmediyor. Bugün kalkmış Türkiye’nin gerçek terör örgütlerine karşı mücadelesine bulaşıyor.

Türkiye’nin başlattığı Barış Pınarı Harekâtı’na dünya genelinde destek veren bir avuç dünya ülkesi var. Dünyanın dört bir yanında yalan propagandalara inanan, terör örgütlerine sempati duyan, terör örgütleriyle iş birliği içinde olan, Türk milletine ezelden beri düşman olan ülkeler, bu operasyonu önlemek için her yolu deniyor.

Çok şükür Türkiye kararlı bir duruş sergiliyor. Türkiye’nin haklı davasında yalnızlığı konuşulurken, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı bizi sırtımızdan hançerlemişken, en........

© Ülkücü Medya