We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Terör örgütlerinin akıttığı kan, su mu?

2 2 0
16.10.2019

TÜRKİYE, Suriye’de terör örgütleriyle mücadele ederken, birilerinin ağzında “Barış” sakızı hâlâ çiğnenmeye devam ediyor. Bu günlerde en acı olan cümleyi de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı “Şimdi Barış Pınarı desek de akan su değil, kandır” cümleleriyle kurdu.

“Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur” sözüne kara leke süren Mustafa Akıncı’nın da Kıbrıs Barış Harekâtı sayesinde o koltukta oturduğu düşünülürse, bugün kurduğu bu cümle alçaklıktan başka bir şey değildir.

Türk ordusunun kadın, çocuk, ihtiyar demeden Kıbrıslı Türkleri öldüren, kadınlara tecavüz eden Rumlara müdahale ederek gerçek barışı Kıbrıs’a getirdiği ortada iken, böyle bir tarih üzerine dayanarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Cumhurbaşkanlığı yapan Mustafa Akıncı belli ki sipariş üzerine böyle bir cümle kurdu. Mustafa Akıncı’nın karakterinde zaten bu gibi hain düşünceler hep olmuştur.

Bu Mustafa Akıncı, Rum ağzıyla konuşarak sürekli Türkiye’yi tahrik etmektedir. “Türkiye’yle ana vatan-yavru vatan ilişkisi bitmeli” sözü de bu adama aittir.

Gönlü Türk milletinden yana olmadığı için, Türk milletinin kendini ve bölge insanını korumak için başlattığı “Barış Pınarı Harekâtı’na” karşı şu an........

© Ülkücü Medya