We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Sanki, sevgi kelebeği uçuruyorlar! Ne tahliyesi?

4 3 0
14.09.2019

Bu ara “Selahattin Demirtaş tahliye edildi, edilecek” haberlerinde büyük bir artış var. HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş şu an sadece bir dava dosyasından 'silahlı terör örgütü propagandası yapmak' suçundan 4 yıl 8 ay onanmış cezasını yatıyor. Ama daha farklı birçok dava dosyasından da yargılanmaya devam ediyor.

PKK’lı Selahattin Demirtaş bir fikir suçlusu değil, bizzat ölümlere sebebiyet vermiş bir terörist aktördür. Çukur, hendek olaylarında birçok askerimizin, polisimizin şehit edilmesinin azmettiricisi, Kobani olaylarında ölen insanların bizzat katili durumundadır. CHP’nin, Meral Akşener’in, Temel Karamollaoğlu’nun onu masum gösterip serbest bıraktırma çabalarına, HDP aşığı Ekrem İmamoğlu’nun “Demirtaş’ın çizgisini çok beğeniyordum” dediğine bakmayın, onun bir teröristten farkı yoktur. İlla eline silah alıp birini öldürmesine gerek yoktur. Bu mantıkla zaten teröristbaşı Öcalan da eline silah alıp eylem yapmamış ama teröristleri; askerimizi, polisimizi şehit etmek, masum insanları öldürmeleri için yönlendirmiş, talimat vermiştir.

PKK’lı Selahattin Demirtaş siyasi bir sıfat taşısa da terör eylemlerinde bizzat yönlendirici ve motive edici olmuştur.

Sırf "Gazetelerine bir bakın. Büyük temizlik operasyonuymuş. Silip süpürme operasyonuymuş. Siz kimsiniz ya? Kimi nereden süpürüyorsunuz? Bu toprakların ancak kanalizasyonunu temizlersiniz. Başka da bir şeyi temizleyemezsiniz. Haklıyız, kazanacağız" sözü bile, şu an kanunlarda olsa onun idam edilmesini gerektirecek sebep iken, bugün cezaevinden tahliyesi........

© Ülkücü Medya