We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

“Barış” teröristleri ortadan kaldırmakla olur!

6 4 0
15.10.2019

‘Barış Pınarı Harekâtı’nın başlayacağını duyar duymaz malum “barış korosu” yine peydah oldu. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonu'nda da aynısını yapmışlardı. Bunlar gerçekten barışı isteyenler değil elbette. Bunların tek derdi, PKK’nın Suriye kolu olan YPG’ye dokunulmasın. Bunun için de barış yaygaraları yaparak, Batı’ya terör örgütü “YPG’ye sahip çıkılsın” diye sinyal yolluyorlar…

“Savaşa hayır” diyorlar. Ortada iki devletin yaptığı bir savaş yok. Milletin mazlumlarını hedef alan bir devlet yok. “Savaşa hayır” demek için ortada hiçbir sebep yok. Türk ordusunun yaptığı, terör örgütlerine karşı mücadele. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonlarında da hiçbir sivile dokunulmadı. Sadece eli silahlı terör örgütleri hedef alındı. Terörden temizlenen yerlerde zaten bölge halkı adeta bayram etmişti. ‘Barış Pınarı Harekâtı’nda da aynen bu olacaktır.

“Savaşa hayır, barış olsun” diyenlerin tamamının HDP’ye, PKK’ya yakın olması, başka partilerde de olsalar gönül bağının bulunması tesadüf değildir.

YPG, tüzüğüne “Önder Apo’ya bağlılık” ilkesini koymuş bir terör örgütüdür. Terör örgütü ile mücadele ederken niçin barış istenir ki?

Terör örgütleri zaten barışın düşmanı olarak kurulur ve bunun için terör eylemleri yapar. Gerçek barışı isteyenler de terör örgütlerini ortadan kaldırma mücadelesi verir.

Böyle günlerde kim “barış” diyorsa siciline bakın yeter!

Terör örgütü PKK’nın........

© Ülkücü Medya