We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Fitne güruhunun hesapları yine bozuldu

3 0 0
19.01.2021

Bütün dünya ABD’de yarın yapılacak ve nelerin olacağını kimsenin kestiremediği Başkanlık yemin törenine kilitlenmişken, Türkiye’de tuhaf gelişmelere tanık olduk. Ne olup bittiğini anlamaya çalıştık. MHP üzerinde bir komplo kurulduğunu, leş kargalarının üşüşmesinden anladık. Özellikle Serok Ahmet ve etrafında kümelenen gafiller güruhu, kısa zaman içinde kendilerini ele verdiler.

HESAPLARI YİNE BOZULDU

Bu güruh, MHP’nin herhangi bir parti olmadığını çok iyi biliyor. MHP var oldukça karanlık emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklarının da farkındalar.

Bu yüzdendir ki, işleri güçleri MHP’ye tuzak kurmak, fitne üretmek, arkadan saldırmak ve özellikle itibar cellatlığı yapmaktır. Ancak bütün bunlar nafile çabalardır. MHP bu ülkenin teminatıdır ve bu yoldan dönüş yoktur.

Bu kirli hesapların sahipleri dün başaramadılar, bugün de başaramayacaklar. Nitekim MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, yaptığı açıklama ile yine bütün oyunları bozmuş, bütün hesapları hesap sahiplerinin boynuna asmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde oyun kurmak için el ovuşturan, fırsat kollayan güruhu yine sukutuhayale uğratmıştır.

YEL, KAYADAN TOZ ALIR

Açıklamada da belirtildiği gibi aynı anda birbiriyle bağlantılı olduğu gün gibi açığa çıkan olayların ülke gündemini meşgul etmesi, bunun yanı sıra kafalarda soru işareti bırakması, özellikle Milliyetçi-Ülkücü Hareket’e ağır itham ve isnatların yaygınlaşması hem düşündürücüdür, hem de düşüklüğün teyididir. Sayın Devlet Bahçeli, Türkiye’de sokakların karanlık olduğunu ve uzak durulması gerektiğini ısrarla söyleyen, vatan evlatlarını bu konuda uyaran ve........

© Ülkücü Medya


Get it on Google Play