We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

“EĞER” DİYENLER

6 1 3
20.02.2021

Öncelikle, Gara’ da ve şimdiye kadar vatan, bayrak, millet, ülke, savundukları kutsal dava sonucu ve Devlet savunmasında şehit düşen tüm CANLARIMIZA Allah’ dan rahmet, Ailelerine ve Milletimize sabır diliyor acılarını paylaşıyorum.

Kahraman ordumuz, seçkin birlikleri, güvenlik güçleri ve MİT ile birlikte hareket ederek, yıllardır ellerinde rehin tuttukları vatandaşlarımızın da içerde alıkonulduğu, hainlerin yuvalandığı Gara Bölgesinde bir mağaraya operasyon düzenledi.

Bu operasyonda, vatan savunmasında canını dişine takarak büyük bir özveri ile mücadele eden vatan evlatları, ellerinden gelen tüm çabalara rağmen, içerde rehin tutulan vatandaşlarımızı sağ olarak alamamışlardır. Gara Bölgesinin coğrafik yapısı olabildiğince zor bir bölge olmasına rağmen birliklerimiz operasyonu başarı ile tamamlayıp ülkemize geri dönmüşlerdir.

Böyle zor bir bölgeye, ülkemizden 35 km dışarda operasyon düzenlemek dünyada eşi benzeri görülmeyen bir operasyondur. Sadece teröristleri vurup dönülecek bir harekât olsa, bizim birliklerimiz için çocuk oyuncağı ama buna özel donatılmış bir mağarada, canlarımızın bulunduğu bir rehine kurtarma operasyonu eklenince, yapılan harekâtın ne kadar zor bir iş olduğunu tasavvur etmek daha da zor. Hele bir de bu harekâtı küçümsemek, öküz altında buzağı aramak, suçlu aramak tam bir aymazlıktır.

Televizyon, gazete, sanal alemde bilgi, belgesi olmadan çıkıp konuşmak, yazılar yazmak, terör örgütünün değirmenine su taşımaktan........

© Ülkücü Medya


Get it on Google Play