We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

AK Parti’yi cezalandırmak…

629 247 127
01.02.2019

Kemal Kılıçdaroğlu'nun HDP ile kapalı kapılar arkasında yaptığı anlaşmalar, bin yüz parti mensubunun istifasına neden oldu.

Dile kolay, bin yüz istifa...

Bu durum Parti Meclisi'nde de dile getirildi hatırlarsanız. İtirazlar öyle bir noktaya geldi ki partinin üst düzey yöneticileri bile Kılıçdaroğlu'nu hainlikle suçluyor.

Önceki yazıda dile getirmiştim.

Üst düzey bir genel başkan yardımcısı, Kadıköy adayına itiraz ederek, "Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, her sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için Kadıköy'ün göbeği olan Bağdat Caddesi'ne geliyor. Kılıçdaroğlu burada seçmenlerle birlikte yürüyor. Peki Genel Başkan, 29 Ekim'de PKK ve HDP destekçisi bir başkan ile nasıl kol kola yürüyebilecek?" dedi.

Normal bir genel başkan bu sözlerin hesabını sorar değil mi?

Ama bizimki bunu yapmak yerine parti içindeki hakaret içerikli konuşmalar dışarı sızmasın diye sinyal engelleyici cihazları partinin önüne getirtiyor.

Zannediyor ki devlet kanadından birileri kendilerini dinleyip bu bilgileri basına sızdırıyor. Hâlbuki bilgileri basına sızdıran bizzat kendi parti yöneticileri...

Tüm bu kepazeliklerin üstünü örtmek için ise partililer üzerinden gülünç gündemler oluşturuyor.

Neymiş efendim?

Mehmet Özhaseki Ankaralı, Binali Yıldırım İstanbullu değilmiş. Hangi ilçenin, hangi mahallenin nerede olduğunu bile bilmezlermiş.

Kendisi daha önce Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğu İstanbul’u o kadar iyi biliyordu ki Kâğıthane yerine Kâğıttepe'yi aradığı için oy kullanamamıştı.

İstanbul'u gözü kapalı biliyordu. Öyle ki yürüyen merdivenlere bile tersten hopluyordu yani gerisini siz........

© Türkiye