We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ümit, Kaf Dağı'nın ardında değil, 1 Ocak'ta!..

43 0 0
25.09.2021

Fatih Hoca, Kayserispor mağlubiyetinden sonra uzun uzun konuştu. "Herkesi ikna edebilmek için" çok çabaladı… Galatasaraylılar "İnşallah söyledikleri olur" dediler ama büyük bir çoğunluk "endişe içinde" ve "az ümitli" idi…

Hocanın söyledikleri içinden "önemli paragrafları" buraya alıyorum, "Kimlere söylendiğini" de kaydederek… TARAFTARA: "… Kaybetmek istemeyiz. Puan da kaybetmek istemeyiz, mağlup da olmak istemeyiz ama futbolun içerisinde bunlar var. Bu durumdan hoşlanmamamıza rağmen bu kayıpların sezonun başında olması, ileride olmasından iyidir."

CAMİAYA: "… Galatasaraylılar bilmelidir ki biz doğru yoldayız. Neticeler yanlış olabilir ve bize yardım etmeyebilir. Hepimiz bunları bir tarafa koyacak, çok çabuk ayağa kalkabilecek tecrübeye ve Galatasaraylılığa sahibiz."

YÖNETİME: "… Karamsarlığa kapılmanın hiçbir manası yok. 1 Ocak ve sonrasında görecekler ki müthiş bir Galatasaray takımı olacak. Şimdi çok zaman var. Biz bunların üstesinden geliriz. Merak etmesinler, kusura bakmasınlar. Bazen böyle üzüyoruz."

FUTBOLCULARA: "… Bazı oyuncuların Galatasaray adına ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı. Bazı oyuncuların da forma fırsatından yararlanamadığı çok net. Bunların hepsini tartarız, adilane davranırız. Burada bir sorumlu varsa kimin olduğu tamamen belli. O yüzden ben de bunları söylüyorum."

VE… BAŞKAN'A "DOLAYLI" MESAJ: 1 Ocak ve sonrasında "Müthiş bir Galatasaray takımı" nasıl olacak; paraları şimdiden hazırlamaya başla Burak Başkan; gelsin transferler!..

Zira, bu takımın orta sahası darmadağınık, bekler güven vermiyor, stoperler bir ileri, iki geri, ferdi hatalarla kolay gol yediriyorlar, hücumcular "karavana şut" abonesi, duran toplar, kornerler "şutlar gibi" karavana, taç atmak, taç atana âdeta işkence, gençler bile üst üste iki maç çıkaramayacak kadar bitkin ve yorgun!..

Tablo ortada; Florya'da "gerçekten 'idman' yapıldığına inanmak" çok güç!..

Ben........

© Türkiye


Get it on Google Play