We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

CHP ve İYİ Parti TSK’ya karşı psikolojik harp yürütüyor

151 249 14
03.01.2019

Organize işler bunlar. Yukarıda sıraladığım partilere ilaveten partner ship olarak PKK’nın siyasal uzantısı HDP de var ama onlar doğrudan taraf oldukları için sinsice ve sessizce bekliyorlar.

Asıl sinsilik ise İYİ Parti, CHP ve HDP arasında katalizörlük görevini üstlenen FETÖ’de. Tüm elemanlarıyla bu partiler arasında mekik dokuyarak topluca hareket etmelerini sağlayacak taktikleri veriyorlar. Böylesine eş zamanlı harekete geçmelerinin sebebi bu.

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in şirret bir üslupla Millî Savunma Bakanı Hulûsi Akar’ı hedef alması, ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in grup toplantısında aynı hedefe ateş etmesi bir işaretti. Zaten İYİ Parti’nin faşist elemanları uzun süredir Suriyeli mülteciler üzerinden ırkçılığı küllerinden yeniden doğurmak için her türlü kışkırtmayı yapmaktalar bilindiği gibi. Söyledikleri her şey yalan ve iftira çıkmasına rağmen asla özür dilemiyor ve yeni yalanlar üretmeye devam ediyorlar.

Taksim’de yılbaşı gecesi Suriyeli gençlerin kendi aralarında eğlenip Suriye bayrağını açmaları ise bu organize çete tarafından bol bol istismar edildi. Yine yurt dışı ağırlıklı trol hesaplar başta olmak üzere “Suriyeliler defolsun” hastag’iyle kampanya yürüttüler. Bunu yaparken kullandıkları çirkeflik de şuydu:

Askerlerimiz Suriyelileri kurtarmak için savaşırken Suriyeliler Taksim’de çılgınca eğleniyor. Vatanlarını kurtarmak için savaşa gideceklerine burada yiyip içip keyiflerine bakıyorlar

Ne kadar gıdıklayıcı ve ırkçılığın ne olduğunu bilmeyen ahmaklara cazip gelecek laflar değil mi? Bu tahriklere tav olan nice AK Partiliyi gördüğüm için söylüyorum bunu. Durum........

© Türkiye