We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

VATAN HALKINDIR

1 2 0
12.08.2021

SOKAK VATANDIR. VATAN BİR AVUÇ PROFESYONELİN DEĞİL HALKINDIR. HALK VATANINA SAHİP ÇIKMALIDIR. Sefa Yürükel

Türkiye’de her konuda profesyoneller siyaset bizim işimiz demiştir.

Halkın iyi niyetini kullanıp, Halkı Türkiye’de ki siyaseti etkilememesi için, bilindik siyasi akvaryumun dışında tutmaya özen göstermiştir.

Örneğin, bu profesyoneller, son günlerde ‘sığınmacı veya göçmen’ adı altında ve bir emperyalist plan çerçevesinde ABD ve onun işbirlikçisi, ümmetçi RTE tarafından Türkiye’yi istila ettirmek amacıyla getirilen, ABD’nin Afgan askerleri ve Suriyeli ‘sığınmacılar’ konusundada aynı tutumu göstermişlerdir.

Halbuki tüm bu ‘sığınmacı ve göçmen’ adı altında getirilenlerden doğan tüm külfeti çeken bir durumda olan ise Türk Halkıdır.

Ama ona siyasi profesyonellerce sen konuşma, sandığı bekle ve sokağa çıkma denilmektedir.

Bu bir ülkede, Halka karşı yapılan ve yapılabilecek en haksız, en anti demokratik, hukuksuz, adaletsiz, hadsiz, mantıksız ve gülünç bir siyasettir.

Halkın kendi kendisini idare etmek için kullanmak istediği bu demokratik hak, yine Türkiye’de son on yıldır ‘sığınmacı ve göçmen’ adı altında gerçekleştirilen istila konusundada, Halkın kendisinin bu konuya ilişkin bir siyaset ve çözüm üretmesini engellemek için, son günlerde, bu konuda, siyasi profesyonellerin attığı yeni adımlardanda yine görülüyorki, bunlar Halkın bu konuda sokağa inmesini engellemek ve Halka demokratik hakkını kullandırtmamak için yine büyük bir gayret içine düşmüşlerdir.

Bir........

© Turkish Forum


Get it on Google Play