We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Serok Ahmet'in Karar tetikçileri!

61 180 7
18.09.2021

AK Parti’den süpürülenlerin kurduğu “Karar” isimli bir gazete var. Nerede Kürtçü, bölücü, Kürdistancı, ikinci Cumhuriyetçi, Ermenici var bu gazetede yerini aldı. Temel misyon olarak Ahmet Davutoğlu’na hizmet için kurulan bu gazete gerek AK Parti’den intikam almak, gerekse “AK Parti’yle Cumhur İttifakı kurdu” diye MHP’ye düşmanlık için CHP’nin başını çektiği garabet muhalefete de ayrıca hizmet ediyor. Zaten Kemal Kılıçdaroğlu “Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile benzer düşüncelerimiz ” demişti… Hiçbirinin birbirinden farkı yok… Meral Akşener de “Ahmet Davutoğlu milletvekili istesin göndereyim” diyerek pazar alanına koyunlarını çıkarmıştı. Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Temel Karamollaoğlu, Pervin-Mithat ikilisi zaten tek merkezden yönetildikleri için birbirlerinden farkları yoktur. O yüzden Karar hepsinin sesi durumundadır. Hepsinin propagandasını özenle yapıyor. Yapmaları elbette yasak değil, isteyen istediğini savunur, istediğiyle beraber olur.

Tek nefretleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye olan bu Karar’cılar, bu nefretlerini yaşatmak için her türlü kirli propagandayı da yapmaktadır.

Hatem Ete isminde bir yazar da geçtiğimiz gün “Erdoğan’ın Cumhur İttifakı çıkmazı” başlıklı bir yazı yazarak kirli algı üretiminde Karar’daki yerini almış… Bu yazar kim diye baktım, Ahmet Davutoğlu Başbakanlıktan kovulmadan önce onun danışmanıymış… Bana kimin danışmanı olduğunu söyle, sana........

© Türkgün


Get it on Google Play