We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Medyadaki hain Kostoklar yeniden merhaba!

35 89 36
02.08.2021

Türk medyası içindeki Ali Kemaller, hain Kostoklar, hayali haber satanlar, takıntılı ve saplantılı kalemler hepinize yeniden merhaba… Bakın yine karşınızdayım. Hortlak görmüş gibi oldunuz değil mi?

“Yıldıray Çiçek kovulsa, Yıldıray Çiçek artık yazmasa” şeklindeki bitmek tükenmez bilmez temennileriniz yine boş çıktı. Hayalleriniz yine başka bir bahara kaldı.

Ben ne zaman okuyucularıma saygımdan dolayı sosyal medya hesaplarımdan “Sağlık sorunlarımdan, kitap çalışmalarından, okul sınavlarımdan dolayı köşe yazılarıma ve paylaşımlarıma kısa bir süre ara veriyorum” diye bilgilendirme notu paylaşsam hemen “Yıldıray Çiçek kovuldu, Yıldıray Çiçek, gazetesindeki köşesinden oldu” gibi haberler yapıyorlar. Bu durum defalarca oldu. Her seferinde rezil oldular ama nedense benimle ilgili bu tür haber yapmaktan bir türlü bıkmıyor ve yılmıyorlar. Her seferinde hiçbir şey olmamış gibi davranıyorlar ve bir sonraki haberlerinde de yine benzer senaryoları haber yapıp, servis ediyorlar.

Türkgün gazetesini yayın hayatına başlatma sürecinde Ortadoğu gazetesinden ayrılmak için bir veda yazısı yazmıştım. Hemen “Ortadoğu gazetesinden kovuldu” haberini yaptılar.

Bir zamanlar sınavlarım için yazılarıma ara verdim. Müptezel Sebahattin Önkibar “MHP’den bir mesaj aldım… Devlet bey sifonu çekmiş... Yıldıray’ı süpürmüş… İlgilenenlere duyurulur…” yazısını yazdı. Bu haberin peşine ne kadar soytarı, deli, kansız, soysuz varsa takıldı ve hepsi de gerçek sanıp âdeta zil takıp oynadı. Kendilerine ne kadar dert olduysam hepsi birden piyasaya döküldü.

Yine bir gün “Çıkacak olan Medyada Düşürülmüş Maskeler-5 isimli kitabımın hazırlıkları ve okunacak bazı kitaplar için yazılarıma ve sosyal medya paylaşımlarıma ara veriyorum” dedim. Hemen yine aynı yaygaraya başlamışlardı. O günlerde, CHP seçmeni olan Seval Türkeş hakkında bir yazı yazmıştım. “Yıldıray Çiçek, Seval Türkeş’e yazı yazdı kovuldu” diye senaryo üzerine senaryo yazdılar. Hele bir tane, MHP ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli........

© Türkgün


Get it on Google Play