We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Köyün itleri kurdu görünce yine birleşti!

35 144 0
27.09.2019

MHP Lideri Devlet Bahçeli geçtiğimiz günlerde “üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak ateş yükselmesi sonucu” rahatsızlanarak Başkent Hastanesine kontrole gitti. Kontrolleri gerçekleştikten kısa bir süre sonrada taburcu oldu. Hastaneden çıkar çıkmaz da direkt MHP Genel Merkezi’ndeki makamına geçti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin hastaneye gittiğinin medyaya yansımasından ve hastaneden taburcu edildiği vakte kadar sosyal medyada onu sevenlerinin duası manevi bir atmosfer oluşturduğu gibi, düşmanlarının da bir sağlık problemi karşısında sergilediği şerefsizlik de kendini gösterdi.

O gün hastalığa sevinen ve dalga geçen, ölüme temenni duyan ve bunu sevinçle karşılayacak bir şerefsizler geçidi izledik. Din yok, iman yok, ahlak yok, vicdan yok, merhamet yok… Hayatları şeytanlığa odaklı olduğu için onlardan beklenen de zaten buydu.

Bunların kendini gösterdiği kimlikler genelde CHP, HDP, İP, FETÖ, Ozan Arifci, devrimci ve komünist artıklarıdır.

Bunlar MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin hastalığı üzerinden gerçekten şerefsizliğin tamtamlarını çalacak her türlü paylaşımlar yaptılar. Hallerine, kimliklerine, niyetlerine bakınca zaten şerefsizlikte bunlara çok yakışıyor.

Fetö’cü p*çin biri “Bahçeli gebermiş mi?” diye twit atıyor, FETÖ’cü şerefsiz Emre Uslu’da bu iletiyi paylaşıp onun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kast ederek “Darısı diğerinin başına” diye twit atıyor.

Aslında bu örnek bile kimin ne hesabı olduğunu, kimlerin hangi saflarda olduğunu göstermeye yetmektedir.

Mesela geride küfür ve hakaretleri dışında anılacak bir şey bırakmayan Ozan Arif’in resmi bir sayfası var. Şimdi sayfasını hangi haysiyetsiz, şerefsiz yönetiyor bilmiyorum. Ama MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin hastaneye gittiğinin duyulması üzerine Ozan Arif’in “Beddua” isimli iğrenç şiirini tekrar sayfaya koyarak aklınca hastalıktan medet umma, intikam peşinde koşma adına, insanlıktan nasibini almamış iğrençliğini gösteriyor.

O iğrenç şiirin bazı mısraları........

© Türkgün