We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Kemal Kılıçdaroğlu, hainlere müjde üstüne müjde dağıtıyor!

47 153 19
14.08.2021

Çizgi film kıvamındaki devrimci Kemal Kılıçdaroğlu, ABD’ye sinyal üstüne sinyal gönderiyor ve gerçekten enerjisini hiç kaybetmedi. Muhteşem bir gayreti, çabası vardır. Ama bu gayret ve çabası sürekli vatan hainlerini kurtarmak, onları savunmak ve onları korumak için harcanıyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü, birliği ve kardeşliği için harcadığı zerre enerjisi yoktur.

Sürekli PKK, FETÖ, DHKP-C etrafında dönüp duruyor ve onların avukatlığını yapıyor. Bir gün çıkıyor, terörist Demirtaş için “Suçu nedir serbest bırakın” diyor. Öbür gün PKK-FETÖ ortak noktası olan Osman Kavala için “Suçu nedir serbest bırakın” diyor. 15 Temmuz darbe girişiminden 3 ay sonra Adana’da miting düzenleyip, mitinge katılanlara teker teker isimlerini tekrarlatarak FETÖ ve PKK ortak noktası olan gazetecilerin serbest bırakılmasını istemişti.

Şu anlaşıldı ki, Allah korusun Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı, CHP de bu ülkede iktidar olursa terör örgütü ve PKK, Türkiye’de altın yılını yaşayacaktır.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bunlara müjde üstüne müjdeleri devam ediyor.

En son müjdesi ise “İktidar olduğumuzda ilk bir hafta içinde barış akademisyenlerinin tamamını iade edeceğiz. Farklı düşünceden diye bir adam üniversiteden mi atılır? Böyle rezalet mi olur?” açıklaması olmuştur.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevine tekrar iade edeceğim dediği barış akademisyenleri kim mi? Direkt PKK gönüllüleri, PKK avukatları, PKK dostları derseniz tam ve eksiksiz bir tarif yapmış olursunuz.

Kemal Kılıçdaroğlu son günlerde ataklarını hızlandırdı yine…

Önce “HDP’yi terör örgütünden dolayı suçluyorlar” diyerek atağa geçti, sonra “Osman Kavala, Selahattin Demirtaş ve askeri öğrenciler neden içeride?” diyerek atağını sürdürdü, şimdi de “Barış akademisyenlerinin tamamını iade edeceğiz” diyerek atak fırtınasına devam etti.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun “görevine iade edeceğim” dediği barış akademisyenlerinin Türk devletinin emniyet güçlerinin terör örgütü PKK’ya yönelik temizlik operasyonu yapmasına karşı durup, altına imza attıkları basın açıklamasını tekrar........

© Türkgün


Get it on Google Play