We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Kanlı sol terör örgütleri ve Sol'un düşük zekâsı

51 232 14
05.08.2021

Türkiye'de 1980 öncesi kurulan terör örgütlerine bakın tamamı Marksist-Leninist, Maoist sınıflarına ayrılmış, “sol” düşünceyi benimsemiş, ölmeyi-öldürmeyi kutsayan, hep emperyalizmin uşaklığına soyunanlardan oluştuğunu göreceksiniz. 1980 öncesi Rusya ve Çin beslemesi olmuşlardı ve Türkiye’de kan döküyorlardı. Şimdi de sol terör örgütlerinin ana gövdesi olan PKK, silahı, eylem haritasını ve terör aklını Amerika’dan alıyor ve hem Türkiye üzerinde, hem de bölgemizde kan döküyor.

“Marksizm-Leninizm” temelinde kurulan terör örgütü PKK şimdi tonlarca silahı Amerika’dan alıyor. Ne tuhaf sezon finali değil mi?

PKK sol terör örgütlerinin kan denizi ise, DHKP- C, TİKKO, MLKP bu denize dökülen kan ırmaklarıdır. Siparişi kimden alıyorlarsa kiralık katil gibi onun hesabına ölüyor ve öldürüyorlar. Dün, Rusya ve Çin hesabına çalışıyorlardı, bugün ABD hesabına çalışıyorlar. Ama ortak düşman her zaman Türkiye, mazlumlar ve masumlar olmaktadır.

Sol terör örgütlerinin kan dökme malzemeleri silah, kurşun, bomba, füze, mayın ama ne hikmetse “demokrasi, özgürlük, insan hakları” nutuklarından da vazgeçmiyorlar.

Sol terör örgütü PKK, 1984 ve 2020 arasında polis, asker, korucu gibi güvenlik görevlisi yaklaşık 9 bin insanımızı şehit etti. 36 yıl içinde toplam 24 bin 837 kamu güvenlik görevlisini yaraladı. 1984 yılından bu yana 5 bin 700 sivilin ölümüne, 11 bin 347 sivilin de yaralanmasına sebep oldu. Dağa kaçırdığı çocukları da terörist yaparak on binlercesini ölüme götürdü. PKK terör örgütünün bugüne kadar yaklaşık 44 bin üyesi öldürüldü. Yani bu sol terör örgütü PKK’nın ölmeye-öldürmeye programlandığının özetidir.

Her yerinden kan akan bu terör örgütünü “insan hakları, demokrasi, hukuk, özgürlük” kavramlarıyla savunan SOL’ucan beyinli insanlar da vardır. Bunlar kimi zaman bir siyasetçi, yazar, sanatçı, yorumcu, sağlıkçı, sporcu, sendikacı ve daha birçok meslekten hain olarak karşımıza çıkmaktadır.

Onbinlerce insanın ölümünden sorumlu olan, şehitlerimizin, mazlumların katillerini ağızlarını yaya yaya, kalemlerini gere gere savunmaktadırlar. Bunlara karşı çıkan bizim gibi insanları da “faşist” diye yaftalayarak, medyadaki fonlanan gazete ve televizyonları aracılığıyla da bizi susturmaya çalışmaktadırlar.

“Niye PKK’lı teröristleri savunuyorsun?” diye soruyorsun…

Aman Allah’ım nasıl bir feryat-figan eşliğinde “Hedef gösterildik” diye bağrışıyorlar.

Sol’un yüzsüzlüğü ya da zekâ düzeyi gerçekten bilimsel olarak incelenmelidir.

Bu konuda örneğim çok ama kendi yaşadığım iki örneği vermek istiyorum.

Birisi HDP ve terörist Demirtaş aşığı olan devrimci teyzemiz Ayşenur Aslan’ın televizyon ekranlarından söylediği “CHP’nin iktidara gelememesi her şeye rağmen bizim umudumuzu da yitirmemize yol açmamalı, çünkü demokrasi dediğimiz şey sadece ve sadece sandıktan geçmiyor. Bugün Kürt........

© Türkgün


Get it on Google Play