We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Dostlar sevinsin, düşmanlar kahrolsun, lider dimdik ayakta

15 8 0
17.10.2019

MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli sağlık problemi yaşadığında elbette hem dostlarına hem düşmanlarına dert oldu. Dostları, sevenleri, evlatları dualarıyla yanında olurken; düşmanları da beddualarını, hayallerini, temennilerini gizleyemedi. Bu düşmanlar genelde CHP, HDP, İP, SP, FETÖ, PKK, DHKP-C içindeki şahıslar, troller, yazarlar, yorumcular, siyasetçiler olmuştur. Bunlar namert sofrasında birleşmişlerdir.

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hastaneye gittiği günden bu yana sürekli onun sağlığı üzerinden ülkücüleri tahrik ettiler. Her insanın başına gelebilecek sağlık sorunu Devlet Bahçeli’nin de başına geldi diye bunlar sevinç tamtamları çalmaya ve mutluluk çığlıkları atmaya başladılar.

Bunlara Devlet Bahçeli ismi nasıl bir korku verdiyse, Devlet Bahçeli’nin varlığı ihanet projelerinde bunlara nasıl engel oluyorsa tek temennileri Devlet Bahçeli’den kurtulmak oldu. Gerçekleri görünce, bilince bunların nasıl bir alçak olduğunu çok net anlıyorsunuz.

“Devlet Bahçeli bitkisel hayatta, Devlet Bahçeli uyutuluyor, Devlet Bahçeli felç oldu” şeklindeki sözlerle temennileri olan propagandalar yaptılar. Bu propagandaları yaptıkları günlerde adını liderimizin koyduğu Efebey isminde çocuğum dünyaya gelmişti. Herkesin MHP lideri Devlet Bahçeli’nin sağlığını merak ettiği, sağlığı hakkında her türlü alçak propagandaları yaptığı günlerde, şahsımı telefonla arayarak hem tebrik etmiş, hem de eşimin, evladımın sağlığını sormuştu. Tüm bunlara rağmen hesap peşindeki alçaklar “bitkisel hayatta, uyutuluyor” propagandalarıyla ancak kendilerini ve ittifak ortaklarını tatmin ediyordu.

Özellikle FETÖ’cü alçaklar bu konuda sınır tanımıyordu. Firari FETÖ’cü Ergun........

© Türkgün