We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

CHP'nin Frankenstein'ı Özgür Özel

75 174 22
20.09.2021

Türk siyasetinde siz hiç CHP’deki Özgür Özel, Engin Özkoç ve Engin Altay gibi başka itici tip gördünüz mü?

CHP’ye bela okusan, başlarına gelmiş en büyük bela sanırım bu tiplerle temsil edilmek ve CHP’nin sözcülüğünü bunların yapıyor olmasıdır. O konuşma tarzları, üslupları, mimikleri, ses tonları, siyasi yorumları bu kadar mı itici olur, bu kadar mı irite eder adamı?

Hele o Özgür Özel… Türk siyasetinde onun ayarında siyasete iğrençlik katan bir benzeri yoktur. Onu ekranda konuşurken görünce bizde direkt mide bulantısı etkisi yaratıyor. Bunun yüzünün derisi emin olun utanan, yüzü kızaran insan modelinden değil… Her konuda rezil oluyor ama böyle bir yüz derisi taşıdığı için utanması, yüzünün kızarması olmuyor.

Ukala, haddini bilmez, zekâ düzeyi tartışmalı açıklamalarla CHP’yi temsil ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu tam kendine yakışan tiplerden kadrosunu oluşturmuş.

Eczacı Özgür Özel, boş vakitlerinde her hapı vücudunda denedi de ondan mı bu hale geldi acaba?

Bu Özgür Özel’in dil ve zekâ orantısı bir hayli bozulmuş, siyasetin Frankenstein’ı gibi ortada dolanıyor.

MHP ve Cumhur İttifakı’na yönelik açıklamalarına bakın bu özelliklerini çok net görürsünüz.

Geçen gün CHP’nin Frankenstein’ı olarak kameraların önüne çıkarak nasıl bir rahatsız tip olduğunu MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye saldıran uslüpla yine göstermiştir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, CHP’nin Türk-İslam düşmanlıklarına, milli-manevi değerlere saldırılarına karşı en ağır tepkileri göstermektedir. Geçtiğimiz gün de İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin rezaletine “Be hey utanmazlar, yarı........

© Türkgün


Get it on Google Play