We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

CHP'nin ahlaksız, müptezel tarikatı!

29 88 0
30.09.2019

CHP’de günden güne bir değişim, dönüşüm gerçekleşmektedir. Atatürk’ün Türkçü, milliyetçi-vatansever duygu ve düşüncelerle kurduğu CHP’yi Kemal Kılıçdaroğlu döneminde git gide PKK’cı, YPG’ci bir zihniyet ele geçirdi. Özellikle son dört yıldır bu değişim ve dönüşüm yoğunluğu yaşanmaktadır. Terör örgütü PKK’nın propaganda gücü HDP’den önce CHP olmuştur. CHP-HDP birlikteliği de zaten bu ilişkiden dolayı fazla sırıtmamaktadır.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’yi ihanetin kucağına oturttuğu yetmiyormuş gibi bir de ahlaksızların toplanma merkezine dönüştürdü.

Son yıllarda CHP içinde ahlaksız, ölçüsüz bir grup oluşmaya başladı. Bunlar sürekli MHP’yi, Ülkücüleri ve Lider Devlet Bahçeli’yi hedef alan konuşmalar yazıyor ve sosyal medya üzerinden yazı yazıyorlar. Tahrik, provokatörlük yaparak Ülkücü Hareketi sürekli taciz ediyorlar.

Hakaret ediyorlar, küfür ediyorlar, namus üzerinden iftira atıyorlar. Bunun bedelini de sözlü yahut fiziki alınca da feryat figan edip ağlaşıyorlar. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yol verdiği CHP’nin içindeki bu ahlaksız ekibin yaptıkları demokrasi içinde görülebilecek bir siyasi eleştiri değil, düpedüz “kan aksın” diye çabalayan bilinçli tahrik ve provokatörlüktür.

Mesela son seçimlerde CHP’ye çalışan ve CHP’ye oy veren Sebahattin Önkibar isimli müptezel, mesela Kemal Kılıçdaroğlu’nun parti toplantısında bizzat rozet taktığı Yaşar Okuyan isimli müptezel, mesela CHP’nin Gençlik Kollarında yönetici ve CHP'nin sosyal medya çalışmalarını yöneten isim olduğu söylenen Mücahit Avcı denen müptezel direkt MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin namusunu hedef alan ve hakkında alaycı paylaşımlar, konuşmalar yapan kişilerin başında geliyor.

Sürekli tahrik, sürekli provokatörlük yapıyorlar.

CHP bunları sokakta Ülkücülerden dayak yiyene kadar kullanıyor. Bunların dayak yediği duyulur duyulmaz da CHP hemen demokrasi nutuklarıyla “Faşistler, çeteler saldırdı” diye propagandaya başlıyor.

Geçen günlerde Mücahit........

© Türkgün