We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bülent çalıyor, Hüseyin oynuyor...

73 76 1
28.06.2022

Gel Hüseyin Çelik gel… Bir sen eksik kalmıştın. Sen de yerini al şöyle… Sensiz manzara zaten çok eksik kalıyordu.

CHP’nin KRT TV’sinde kurduğun “Bülent Arınç Bey olsun, ben olayım birçok arkadaşımız AK Parti'yi kuran ve AK Parti'yi iktidar yapan insanlarız, bizim kurduğumuz bahçede birileri gelip gecekondu yapmış oradan abuk subuk şeyler söylüyor. Bu benim de zoruma gidiyor, Sayın Arınç’ın da başkalarının da zoruna gidiyor” cümlesiyle zaten kimin izinde, kiminle yol yürüdüğünü bir kez daha çok belli etmişsin.

Senin, benzerlerinin ve Bülent Arınç’ın zoruna giden nedir?

Terörist Demirtaş’ın ve etki ajanı Osman Kavala’nın serbest bırakılmaması mı sizin bu derece zorunuza gidiyor?

"Osman Kavala haksız yere hapisteyse ve bunu söylemezsem vicdanımın gereğini yapmamış olurum” diyerek zaten zoruna gidenin ne olduğunu açıkça belli ediyorsun Hüseyin Çelik. İhanet düşüncelerine referans gösterdiğin Bülent Arınç da sürekli Demirtaş ve Kavala diyor, başka bir şey söylemiyor. Niçin bu PKK’lıları bu kadar savunuyorsunuz?

Sizin Bülent Arınç’ın peşinden giden zihniyetiniz, terörist Demirtaş’a ve terör örgütü PKK ile her türlü içli dışlı Osman Kavala’ya bu derece sahip çıkarken "AK Parti yüzde 50 1'e kendini mahkûm ederek, kendisini MHP'ye mahkûm etti" sözündeki MHP alerjinle zaten cibilliyetini bir kez daha ortaya koymuşsun…

Hüseyin Çelik, dün........

© Türkgün


Get it on Google Play