We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ateşin çocuklarına susanların, Ülkü Ocaklarına iftirası

40 473 73
27.08.2021

Bu PKK’lılar ve yandaşları gerçekten hem hain hem ahmak… Geçtiğimiz günlerde hem gazetelerinde hem televizyonlarında hem de yandaşlarının sosyal medyasında “Manavgat’ta ormanı yakan kundakçı Ülkü Ocakları üyesi çıktı” propagandası yaparak, büyük bir iftira kampanyası başlattılar. Hain olmasına hainler, şerefsiz olmasına şerefsizler ama ahmaklıkları da zirve yapmış durumdadır. Terör örgütü PKK’nın şeytandan peydahlanmış “Ateşin Çocukları” Türkiye genelindeki tüm yangınları yazılı açıklama yaparak üstlenmedi mi?

Hem kendiniz üstlenip, hem de Ülkü Ocakları üyesi nasıl yakmış oluyor ahmaklar? PKK’nın tasmalı partisi HDP’den milletvekili olup, daha sonra TİP’e katılan ve “Ülkü Ocakları Üyesi! Para için yakmış ormanı! Hani şu; ülkenin ırmağının akışına öleceğini iddia edenlerden” paylaşımıyla bu alçak iftira yarışına girişen Barış Atay isimli müptezel, orman konusunda madem bu kadar hassassın niçin orman yangınlarını üstlendiklerinde şeytanın doğurduğu “Ateşin Çocuklarına” yönelik bir tepki göstermedin?

Ya da teröristbaşı önderin Murat Karayılan, PKK’lı teröristlere “2-3 genç bir araya gelerek eylem yapabilir. ‘Silahımız yoktur’ diyebilirler. Silahları çakmak ve kibrittir. Onlar da çakmak ve kibritle mücadele edebilir” talimatı verdiğinde, devletten maaş alan bir milletvekili olarak bu alçak talimata karşı........

© Türkgün


Get it on Google Play