We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ajans çalıyor, CHP, HDP, İP ve kuyrukları oynuyor!

34 156 0
13.07.2021

Cumhur İttifakı, Cumhurbaşkanı adayını açıklayalı bir sene oldu. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli “Milliyetçi Hareket Partisi sözünün eridir. 2023’te Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedikten sonra Cumhur İttifakı üzerinden yapılan tartışmalar, üretilen fitneler son buldu. Asıl eğlence “zillet” diye anılan ittifak bünyesinde yaşanıyor.

Aylardır erken seçim isteyen muhalefet kendine aday bile bulamadı. CHP’nin başını çektiği ittifakta resmen siyasi eğlence yaşanıyor. “Hadi yarın seçim yapıyoruz” desen ortada adayları yok ama anket şirketlerine yağdırdıkları parayla Cumhur İttifakı’nı bir kalemde eritiyorlar, kendilerini de göklere çıkarıyorlar.

Aslında nasıl bir siyasi sahtekârlık içinde olduklarını CHP’nin siyaset tarzına bakarak anlayabilirsiniz. CHP aylardır hem kendi seçmeniyle, hem de kamuoyuyla dalga geçiyor.

Geçtiğimiz hafta yine dalga geçmek için rol dağılımı yaptılar.

CHP’nin en etkili isimlerinden olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, CHP Çankaya ilçe örgütünün binasının açılışında “Sayın Genel Başkanımız, adayımız, Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun sevgi ve saygılarını iletiyorum. Hepinize saygılar sunuyorum” açıklamasını yaptı.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak bu ülkede; namusu, adaleti yeniden tescil etmek için kol kola, yürek yüreğe çalışarak başaracağız. Çünkü her yerde başardık, burada da başaracağız” açıklamasıyla, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen “İlk seçimde sandık önümüze geldiğinde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Çankaya Köşkü’nün merdivenlerinden köşke oturtacağız” açıklamasıyla bu tiyatroda figüran oldular.

Daha sonra CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı da “Sahada adayınız belli olmadan dolaşmak hiç iyi bir şey değildi, artık daha rahat dolaşıyoruz. Soranlara, ‘Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’ diyoruz” cümleleriyle kesin ve net konuşarak bu tiyatroda üzerine düşeni yaptı.

Sonra baş tiyatrocu Kemal Kılıçdaroğlu tekrar sahne aldı........

© Türkgün


Get it on Google Play