We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

“Namussuz”, “İT”, “Katil”, “Sokağın Çöpçüleri” ve İP

56 256 36
23.08.2021

Bu başlığı birilerine hakaret etmek için yazmadım. Birilerine edilmiş hakaretleri hatırlatıyorum sadece… Hani onlar bize sürekli 10 yıl önce AK Parti-MHP arasındaki mücadele günlerinde Ülkücülere yönelik söylenmiş bazı olumsuz sözleri hatırlatıyorlar ya…

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçmişte Ülkücülere şunu söyledi ,bunu söyledi.” şeklinde sosyal medyada sürekli Ülkücüleri tahrik etmek için, Ülkücüler arasına fitne sokmak için görseller, videolar gezdiriyorlar. Aynı zamanda bizim Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye geçmişte verdiğimiz cevapları ve yazıları da gezdiriyorlar.

CHP, İP, PKK, FETÖ unsurları, yöneticileri, trolleri bunu artık bir misyon hâline getirdiler. Tek hedefleri, Cumhur İttifakı içinde taraflara “Biz nasıl yanyana geldik” sorgulamasını bir fitne olarak yaptırmak…

Fakat bugün daha ziyade İP üzerinde duracağım. Zaten İP’e verilen her cevap CHP’ye, FETÖ’ye, PKK’ya gider.

İP’in birçok yönetim kadrosu, MHP’nin 1 Kasım seçimleri sonrası arınması neticesinde biriken havuzdakilerden oluşturulmuş kişilerdir. Hepsinin sosyal medya sayfasına, geçmişteki yazılı ve sözlü açıklamalarına bakın AK Parti ve MHP arasında geçmişte yaşanan siyasi kavgada etliye sütlüye karışmayan, MHP’de sıfat taşırken MHP’nin hakkını, hukukunu savunmayan bunlar şimdi sanki bu konularda çok hassas gibi “Geçmişte Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli’ye şunu söyledi, Devlet Bahçeli, Recep Tayyip Erdoğan’a bunu söyledi” propagandası yapıyorlar. Biz o günlerde her sözün karşılığını verdik, biz o günlerin her türlü mücadelesini açılmış davalar karşısında adliye koridorlarında yaptık. Peki, siz ne yaptınız?

O gün de menfaatlerinizi düşünerek sustunuz, şimdi de kurduğunuz İP isimli partiye ortaklarınız tarafından edilen hakaretler karşısında susuyorsunuz. Biz geçmişin hesabını mücadelemizle kapattık. Sizin hesap niçin sürekli açık hâlde duruyor?

AK Parti-MHP arasında 10 yıl önce yaşananları bırakın da bugün sizin ortaklarınızın size ettiği hakaretler karşısında niçin susuyorsunuz?

Küresel projelerinizdeki siyasi menfaatleriniz için değil........

© Türkgün


Get it on Google Play