İki takımın da Afrika Kupası ve sakatlıklar belini bükmüş. Ankaragücü’nde Tolga Ciğerci ve Alper Uludağ sakat, takımın önemli isimleri Rodrigues ve Sowe Milli Takımları’nda. Trabzonspor’da ise durum daha vahim. Trezeguet ve Pepe Afrika Kupası için ülke takımlarında, Abdülkadir, Denswil, Umut Bozok, Orsic, Bakic sakatlar kervanına katılmış. Fernandes ve Hüseyin’in maç eksiği de cabası. Bir de üstüne sadece bin civarından konuk takım seyircisi olunca, tatsız bir maç izledik. Hata yapanın geriye düşeceği bir maçtı. Ankaragücü yaptı, Trabzonspor affetmedi.

Eksik Trabzonspor Abdülkadir Ömür ve Trezeguet’i çok aradı. Onuachu yeteri kadar beslenemedi, top almak için orta sahaya kadar gelmek zorunda kaldı. Mendy ilk haftalardaki görüntüsünden uzak, Fountas ise kayıptı. Visca, Bakasetas ve Berat takımı ayakta tutmaya çalıştı. Diğerleri idare etti. Sakatlıktan ve Afrika Kupası’ndan şikayet eden Avcı tüm ümitlerini ara transfere bağlamış. Eğer bu takıma yeterli takviye yapılmazsa önümüzdeki yıl Avrupa Kupaları da hayal olur.

Ankaragücü için Sowe, Rodrigues ve Tolga Ciğerci çok önemli oyuncular. Onlar olmayınca ne orta saha toparlanıyor, ne de gol bulabiliyorlar. Topla çok oynamak sarı lacivertli takıma üstünlük getirmiyor. Emre hocanın maç bitmeden Abdullah Avcı’nın elini sıkmasına ve soyunma odasına gitmesine anlam veremedik.

Gemiyi önce kaptanlar terk eder mi hiç?

QOSHE - İki takım da eksikleri aradı - Uğur Tenekecioğlu
menu_open
Columnists Actual . Favourites . Archive
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

İki takım da eksikleri aradı

13 1
07.01.2024

İki takımın da Afrika Kupası ve sakatlıklar belini bükmüş. Ankaragücü’nde Tolga Ciğerci ve Alper Uludağ sakat, takımın önemli isimleri Rodrigues ve Sowe Milli Takımları’nda. Trabzonspor’da ise durum daha vahim. Trezeguet ve Pepe Afrika Kupası için ülke takımlarında, Abdülkadir, Denswil, Umut Bozok, Orsic, Bakic sakatlar kervanına katılmış. Fernandes ve Hüseyin’in maç eksiği de cabası. Bir de üstüne sadece bin civarından konuk takım seyircisi olunca, tatsız........

© Türkgün


Get it on Google Play