Belki de tarihinin en sıkıntılı günlerini yaşayan Beşiktaş, bugüne kadar 17 maçta 4 ayrı teknik adamla hiç çalışmamıştır. Zaten taraftarı çok da mutlu etmeyen kadro yapısının, kadro dışı ve sakatlar nedeniyle durumu endişe verici. Ancak U19 teknik adamı, Serdar Topraktepe’nin Amartey’i orta sahaya alıp, Semih’e forma vermesi bile takımda bir kıvılcım yaratmış. Belki de futbolcuların yeni gelecek teknik adama iyi görünme isteği bile, Beşiktaş’a Alanya maçından çok daha farklı bir hava getirmiş olabilir.

Diğer tarafta son 8 maçın sadece birinde Galatasaray’a galip gelen Atakaş Hatayspor, Mersin’ de seyirci desteğini de arkasına alarak kolay yenilmiyordu. Oynadığı müsabakalarda rakip ceza alanında fazla etkili olamayan Volkan Demirel’in talebeleri, dünde aynı görüntüyü verip geçiş oyununda başarılı olamadılar. Bu da oyun üstünlüğünde Beşiktaş’a kolaylık sağladı.

Oyunun sonlarına doğru etkili olmaya çalışan ev sahibi, istediği golü ve heyecanı buldu. Son dakikalarda artan Atakaş Hatayspor baskısından kurtulmak isteyen Beşiktaş, oyunu öne iterek kendisini korudu.

Kadir Sağlam bundan sonraki ilk maçını FIFA kokartı ile yönetecek. Maçta hata yapmadı. Serkan Çimen’in bayrağı ile iptal edilen Salih Uçan’ın golünde karar doğru idi. Hakemler artık ülkemizde maçlara hep tedirgin çıkıyor. Kadir’in vücut dili de bu durumu açıkça belli ediyordu.

QOSHE - Bu sıkıntıda büyük moral - Ali Kunak
menu_open
Columnists Actual . Favourites . Archive
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Bu sıkıntıda büyük moral

6 8
26.12.2023

Belki de tarihinin en sıkıntılı günlerini yaşayan Beşiktaş, bugüne kadar 17 maçta 4 ayrı teknik adamla hiç çalışmamıştır. Zaten taraftarı çok da mutlu etmeyen kadro yapısının, kadro dışı ve sakatlar nedeniyle durumu endişe verici. Ancak U19 teknik adamı, Serdar Topraktepe’nin Amartey’i orta sahaya alıp, Semih’e forma vermesi bile takımda bir kıvılcım yaratmış. Belki de futbolcuların yeni gelecek teknik adama iyi görünme isteği bile, Beşiktaş’a Alanya........

© Türkgün


Get it on Google Play