menu_open Columnists
We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close

Palicama i letvama htjeli prebiti srpske konobare, sud ih pustio. Zašto divljaci kod nas imaju povlašten tretman?

21 0
16.06.2026

Bespoštedno novinarstvo ne financiraju vlasti, bespoštedno novinarstvo financiraju čitatelji. Podržite Telegram. Više o pretplati saznajte ovdje.

Namjerno sam ovih dana samo dijagonalno preletjela taj užas po novinama o 14 nekih krvožednih momaka iz Torcide koje je policija uhvatila kad su s glisera iskočili na Hvar da bi – prebili/zamlatili/ zatukli/polomili kosti/ izbili zube – dvojici ni za što krivih sezonskih radnika iz Srbije. Ne mogu to pa i nisam, vidjela sam samo kostur. Dosta. I previše.

Čovjek se često ima potrebu zaštititi od takvih odurnih vijesti iz više razloga. One društvo u kome živiš okružen mahom pristojnim ljudima i u kome rastu tvoja djeca crtaju kao beznadni mrak. Volio bi da se tvoji sunarodnjaci ne ponašaju kao podivljale životinje.........

© Telegram