Jasno je zašto Benjamin Netanyahu tako nepopustljivo inzistira na nastavku rata

Bespoštedno novinarstvo ne financiraju vlasti, bespoštedno novinarstvo financiraju čitatelji. Podržite Telegram. Više o pretplati saznajte ovdje.

Premda se izraelski premijer Benjamin Netanyahu još nije osobno oglasio o mirovnom dogovoru između SAD-a i Irana, reakcije njegovih ministara i provladinih komentatora otkrivaju golemo nezadovoljstvo administracijom Donalda Trumpa.

Jedan od vodećih voditelja provladine televizije Kanal 14, Yinon Magal, napisao je da je američki predsjednik Trump “izašao iz rata kao gubitnik”, a potpredsjednika SAD-a JD Vancea nazvao je........

© Telegram