We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Taksim'deki göz bebeğimiz | Hemen HomeRoom | İHD'de ilk nöbetim | Ha Edith Brel, ha Jacques Piaf

22 12 4
10.09.2021

Diğer

10 Eylül 2021

Kıyametler kopardığım ve melodramlar yaratarak 5 Eylül'de yattığım Taksim İlk Yardım'dan (TEAH), 6 Eylül öğleden sonra şutlandım. Bütün Cihangir'in neyine bayıldığını anlamadığım doktorum İsmet Hazar, beni uyuşturup "sistoskopi" yapmış.

Önceki iki ameliyatımın aksine, bu kez bir şey bulamayınca "Tuğrul Abi'yi hemen taburcu edin. Boşuna yatak işgal etmesin" deyivermiş. Bu bilgileri hastanede bir saatte örgütlediğim muhbirimden aldım.

Sistoskopinin üzerinden yarım gün geçti geçmedi, kendimi Sıraselviler'de karşıdan karşıya geçmeye çalışırken buldum. Yine Dr. Hazar dahil, tüm sağlıkçılara minnetlerimi sunarım. İlerde ne olur ne olmaz.

Hastaneden çıkar çıkmaz gittiğim ilk yer, tabii ki içki satmayan HomeRoom oldu. Derhal en yeni arkadaşım oyuncu Orhan Güner'in masasına çöktüm. Orhan Güner'i görmek isteyenler, öğleden sonra HomeRoom'a, akşamları da Cihangir 21'e gidebilirler.

Güner, yılın yarısını Almanya'da geçirdiği hâlde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı. Orada Brecht, burada ise dizilerde oynuyor. Onunla otururken yan masadaki yönetmen Cemal Şan'ın yeni projesinde bana hapishane müdürü rolünü teklif etmesini kıskandı mı, bilmiyorum.

Güner ile benim karşımda YT oturuyordu, izin vermediği için stajyer foto muhabirim Sevil Demirci onu kareye sokamadı.

* Hafıza........

© T24


Get it on Google Play