We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Yaşam tarzı derken...

46 0 0
10.01.2019

Seçimler yaklaştı malum zevat sanatçı, tiyatrocu, gazeteci, yazar kisvesi ile saldırılarını en tepeden başlattılar. Doğrudan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tehditler savuruyor, onun inancını, duruşunu alaya almaya kalkıyorlar.

Hatırlayalım.

CHP’nin gayrı resmi televizyon kanalında (Halk TV) Uğur Dündar’ın programında Müjdat Gezen, “Bak Recep Tayyip Erdoğan, haddini bil” dedi.

Aynı programda Metin Akpınar; “Demokrasiye ulaşamazsak, belki liderinin ayağından asarlar, belki mahzenlerde zehirlenerek ölür, belki adı geçen başka liderlerin yaşadığı gibi kötü sonlar yaşayabilir. Adnan Menderes Ruslardan randevu aldı, ihtilal oldu. Süleyman Demirel aynı şekilde kuzeye döndüğü zaman ihtilal oldu. Bakalım darısı kimin başına" dedi.

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, ukalalığını, edepsizliğini yine gösterdi. Halk TV'de, “Samimiyetle söylüyorum, Erdoğan bir tane bira içmiş olsaydı bugün çok daha iyi bir Türkiye olurdu" dedi.

Oyuncu Rutkay Aziz “Erdoğan, bir Mozart bir Beethoven dinlesin. Belki iyi gelir" dedi.

Dediler de dediler…

Aslında yaptıkları organize bir saldırı... Erdoğan üzerinden kin ve nefretlerini mütedeyyin kitleye, milletimizin değerlerine yöneltiyorlar.

........

© Star