We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Trolizm esareti

15 0 0
12.06.2019

CHP adayı İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın birlikte katılacağı programın nerede yapılacağı ve programı kimin yöneteceği tartışması sona erdi. 16 Haziran Pazar akşamı saat 21.00'da, Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'de, İsmail Küçükkaya'nın yönetiminde gerçekleşecek. Yayın bağımsız bir frekanstan verilecek, isteyen televizyon kanalı ve sosyal medya mecraları programı yayınlayabilecek.

Formata kimsenin diyeceği yok ama İsmail Küçükkaya ismine Devlet Bahçeli itiraz etti ve "Programı izlemeyeceğim" dedi. Belki zaten pazar akşamı takip ettiği bir dizi film vardır, bilemeyiz. Fakat tüm İstanbul'un pazar akşamı bu programı izleyeceğine kuşku yok.

Bahçeli'nin İsmail Küçükkaya ismine itirazına gelince; haklı gerekçeleri var bence. Sonuçta tarafsız bir gazeteci değil. Gazeteciliğini CHP'nin hizmetine sunmuş partizan biri. Madem o var, moderasyona AK Parti'ye yakın bir gazeteci de alınabilir pekala. Hatta stüdyo platformlu düzenlenebilir ve böylece halkın sorularına da yer verilebilir. Bunlar için hala zaman var kanımca.

Söz konusu program için çok kişi heves etti. Gayet anlaşılabilir bir durum, kim olsa ister. Zira o gecenin en çok izlenen programı tartışmasız bu olacak. Sadece........

© Star