We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Madem sorular sipariş bari cevaplar yalan olmayaydı

14 0 0
20.06.2019

Ekrem İmamoğlu çıktığı her yayında yalanlarında eski yalanları tekrar ettiği gibi üstüne mutlaka yeni bir yalan daha koyuyor. CHP'nin kampanyasında yalana stratejik bir rol biçilmiş çünkü. nedeni şu; düzeltme yalan kadar tesirli olmuyor ve yalanın yayılma hızını yakalayamıyor. Yani her şekilde yalancının galip geleceği varsayımı üzerine inşa edilmiş bir strateji ile karşı karşıyayız.

Peki ne yapacağız? Yalanları ortaya dökmekten imtina mı edeceğiz? Bu stratejiyle mücadele imkansız, deyip asılsız iddialara yalan demekten vaz mı geçeceğiz?

Stratejisine çok güvenenler, ördükleri yalan duvarının altında kalacaklar buna şüphe yok. Çünkü bu hakkı incitmektir. Yalan üzerine inşa edilen hiçbir bina ayakta kalamaz. Buna inanmazsak itikadımızda bir sorun vardır. O halde yalana karşı gerçekleri söylemeye devam edeceğiz.

***

Bolca haberi yapıldı, kronolojik olarak da bulmak mümkün... Tüm yalanları yayınlayamasak da biz de bir seçki bırakalım buraya: Hizmet araçlarını makam aracı olarak göstererek İBB'de makam aracı israfı olduğunu söyledi. Odamdaki Atatürk portresini kaldırdılar dedi, oysa kendisi taşıtmıştı. Bana çay getirdiği için çalışanı sürdüler dedi, aslında söz........

© Star