We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Cumhurbaşkanlığı mı Talimatbaşkanlığı mı

48 38 263
13.08.2021

İki yıl önce Düzce'nin ilçelerini sel vurdu. 7 kişi yaşamını yitirdi. Cumhurbaşkanı'nın talimatı ile bölgeye geldiğini söyleyen Tarım ve Orman bakan yardımcısı Fatih Metin şunu dedi: Cumhurbaşkanımızın, bakanımız Pakdemirli'ye verdiği talimatlar doğrultusunda hiçbir mağduriyet oluşturmadan zarar gören vatandaşlarımızın mağduriyetlerini giderecek çalışmaları yapacağız.

AKP Kadın Kolları Başkanı, “Cumhurbaşkanımızın talimatı ile kadınlarımız teşkilatlarımızda daha çok yer alacak” dedi.

Milli Savunma Bakanlığı açıklama yaptı: Bakanlığımıza ait fabrika ve dikimevlerinde üretilen çeşitli tipte maske, tulum ve anti-bakteriyel sıvıdan oluşan sağlık malzemeleri Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Covid-19'la mücadele kapsamında İtalya ve İspanya'ya gönderilecek.

Diyarbakır Valisi şunu dedi: Cumhurbaşkanımızın talimatı ile bir gezi düzenleyerek gençlerimize Diyarbakır'ı tanıtacağız.

“Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Toprak Mahsulleri Ofisi üreticilerimizi memnun edecek seviyede alım fiyatlarını açıklayacaktır” denildi.

“Cumhurbaşkanımızın talimatı ile sosyal konut hamlesi başlattık. Yıllık 50 bin sosyal konut üretim hedefini 100 bine çıkardık” denildi.

İzmir'de deprem oldu. Çevre ve şehircilik bakanı Murat Kurum gazetecilere şu mühim açıklamayı yaptı: “Cumhurbaşkanımızın talimatı ile tarım ve orman bakanımız Pakdemirli ile hemen İzmir'e geçiyoruz!”

Görevlerinden biri de köylere yol yapması gereken kurumları denetlemek olan, bu devirde yolsuz köy bırakmaması gereken Kocaeli Valisi şunu dedi: Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Gürgentepe Muratcık Mahallemize yol yapıyoruz!

Başta İstanbul, neredeyse Marmara Denizi'ni tamamen müsilaj kapladı. Cumhurbaşkanı konuştu: Talimat verdim, denizlerimizi müsilaj belasından kurtaracağız…

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başıbüyük ek hizmet hastanesi açılışında Başhekim anlattı: Cumhurbaşkanımızın talimatı ile bir ay gibi kısa bir........

© Sözcü


Get it on Google Play