We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Türkiye’nin en büyük açığı namuslu adam açığıdır

1190 871 1700
16.07.2021

Asrın liderimiz, Tbmm'de konuştu, “din kisvesi altında bu milleti sömürenlere izin vermeyeceğiz, açık söylüyorum aldandık” dedi.

Halbuki… 2004 yılıydı, geleceğe dair müjdelemişti, “size vaadediyoruz, ne aldanan olacağız, ne aldatan olacağız” demişti.

■ 2007 yılıydı, seçim mitinginde konuştu, “bu bir sevda meselesi, lafla olmuyor, ne aldatan olacağız, ne aldanan olacağız” dedi.

■ 2009 yılıydı, İstanbul Tarih Müzesi'nin açılışında konuştu, “felaket tellallarına kulak asmayın, aldatan ve aldanan olmayacağız” dedi.

■ Gene 2009 yılıydı, Tbmm'de konuştu, “Mhp'nin iktidarda olduğu dönemin rakamlarını açıklarsam, Bahçeli kaçacak delik arar, ayıptır, gerçekçi olun, biz hiçbir zaman bunlar gibi milletimizi aldatmadık, hiçbir zaman aldanan da olmayacağız, aldatan da olmayacağız” dedi.

■ 2010 yılıydı, Şanlıurfa'da seçim mitinginde konuştu, “aldanan olmadık, aldatan da olmadık, çünkü biz milletimizle yürüyoruz” dedi.

■ Gene 2010 yılıydı, Ankara'da iftarda konuştu, “kimseyi bizim gibi düşünmeye zorlamayacağız, toplumun vicdanı olmaya devam edeceğiz, çünkü biz ne aldandık, ne aldattık” dedi.

■ Gene 2010 yılıydı, bu defa Siirt'te konuştu, “yola çıkarken aldanan olmayacağız, aldatan olmayacağız demiştik, çünkü biz birileri gibi aldanmadık, aldanmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi.

■ 2011 yılıydı, Amerikan televizyonunda Charlie Rose Show'a katıldı, “beni kimse aldatamaz” dedi.

■ 2013 yılıydı, Ankara'da Harikalar Diyarı'nda konuştu, “söz verdik mi yaparız, çünkü ne aldatan olduk, ne aldanan olduk” dedi.

■ Gene 2013 yılıydı, tweet attı, “birbirimizin yaşam tarzına saygı göstereceğiz, aldatan olmayacağız, aldanan da olmayacağız” dedi.

■ Gene 2013 yılıydı, Müsiad'ın iftarında konuştu, “omurgalı olalım, bizim ilkemiz budur, aldatan olmadık, aldanan da olmayacağız” dedi.

■ Gene 2013 yılıydı, partisinin il başkanlarına konuştu, “Chp'yle Mhp'yi görüyorsunuz, yine kucaklaştılar, Perinçek'in koyunu oldular, ama biz aldatan olmayacağız, aldanan da olmayacağız” dedi.

■ Gene 2013 yılıydı, Şırnak'ta konuştu, “çözüm sürecinden vazgeçen biz olmayacağız, aldatan olmayacağız, aldanan da olmayacağız” dedi.

■ Gene 2013 yılıydı, İstanbul'da fetocuların Türkçe olimpiyatının kapanış töreninde konuştu, “sizleri tebrik ediyor, sonsuz teşekkür ediyorum, hep birlikte insanlık onuru mücadelesi veriyoruz, uyanık olacağız, aldatan olmayacak, aldanan olmayacağız” dedi.

■ 2014 yılıydı, Ankara'da seçim mitinginde konuştu, “tabanda olan saf,........

© Sözcü


Get it on Google Play