We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Mağdurmak yok yola devam…

1166 510 1105
10.07.2021

İnternet sayfasına animasyon inek fotoğrafları koyup, beğendiğiniz ineğin üstünü tıklayın, banka hesabıma parayı yatırın, ineğinizin etinden sütünden size kar payı dağıtayım diyerek, tokatladığı bir milyar lirayla yurtdışına kaçan, Ferrarilerle özel uçaklarla filan dolaştıktan üç yıl sonra teslim olan tosun “mağdurum” dedi.

Bana sorarsanız, böylesine pırıl pırıl bir girişimcimizi mağdur ettikleri için, Çiftlikbank'a para yatıranlara dava açılması lazım.

Ki, bunun örneği var…

24 saat aralıksız Kuran'ı Kerim okunan yedi hilalli İslami otelinden devremülk yöntemiyle oda satan, Maldivler'de Ebu Eyyub el Ensari House adıyla villa satan, neticede 8.500 kişiyi dolandırmaktan tutuklanan Jet Fadıl “asıl ben mağdurum” dedi… Sonra da kendisine alacak davası açan kişiye, karşı alacak davası açtı, alacaklısı tarafından mağdur edildiğini söyleyerek, üste para istedi!

Ankara'daki şehit cenazesinde Chp genel başkanı'nı linç ederek, diri diri yakarak öldürmeye çalıştılar, Kılıçdaroğlu'nun suratına yumruk atarak olayları başlatan herif, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı, “haftada iki gün jandarmaya gidip imza vermek zorundayım, mahkeme beni mağdur etti” dedi.

Soma'da daha fazla para hırsıyla 301 madencimizi katlettiler, maden ocağının sahibi, “ailece bütün sermayemizi bu ocağa yatırdık, bu olayda en çok biz mağduruz” dedi.

Ermenek'te daha fazla para........

© Sözcü


Get it on Google Play