We use cookies to provide some features and experiences in QOSHE

More information  .  Close
Aa Aa Aa
- A +

Ölüm tehdidi!..

672 208 2986
17.01.2019

“Senin cezan bu vatan millet adına kesilecek. Beni yok yere engelleyip arkamdan atıp tutmalarının cezasız kalacağını sanıyorsun değil mi? Büyük yanılgı, barınaktaki köpekler bile yemlenirken sıraya giriyor örnek al sende sıranı bekle kansız!”

★★★

Virgülüne dokunmadan aktardığım tehdit ve hakaret dolu bu Twitter mesajı, “Çiftlikbank” dosyasını açıp, “Tosuncuk” Mehmet Aydın'ın Uruguay'daki malikanesi, yatı ve Ferrari arabasıyla, New-York'taki milyon dolarlık dairesini belgeleri ve görüntüleriyle ortaya çıkarmamdan hemen sonra geldi.
@UmeyrFreezer profil adresini kullanan kişinin tehdit mesajını yargıda hesap sormak üzere sakladım.

★★★

Çiftlikbank haberlerimin ardından düşündürücü gelişmeler oldu. O güne kadar Interpol'ün arananlar listesinde adı bulunmayan Mehmet Aydın, “en çok aranan kişilere” dahil edildi.
Türkiye'de de bu vurgun zincirinin sosyal medya sorumlusu olduğu öne sürülen Umeyr Karakoç adlı kişi gözaltına alındı. Karakoç'un sarı sendikalardan birinin şube başkanlığını yapan ve Üsküdar Belediyesi'nde şef olarak çalışırken ayrılıp, Çiftlikbank'a genel müdür olan babası Niyazi Karakoç da hakkında yakalama kararı çıkarılanlar arasında.

★★★

Umeyr Karakoç'la ilgili haberleri okurken @UmeyrFreezer'in fotoğrafına baktım. Aaaa ikisi de aynı değil mi?..
Bunun üzerine ben de şu mesajı yazdım:
“Meslekte 50'nci yılım. Bu 50 yılda beni kimler, niçin tehdit ettiler? Kimler neden öldürmek istediler? Çiftlikbank'ın sosyal medya sorumlusu olan bu ahlaksız tıfılın........

© Sözcü